מסננים גנריים

קוד הנחה וקופונים של TripAdvisor יוני 2024

TripAdvisor מציעה למטיילים מגוון קופונים ומבצעים כדי לעזור למשתמשים לחסוך כסף בהזמנות נסיעות. ניתן למצוא קופונים באתר TripAdvisor, בנייד TripAdvisor... למידע נוסף
הדירוג שלך: ללא חתימה
דֵרוּג: 5 - 1 הַצבָּעָה
 • 2

קוד קידום של 5% ב-TripAdvisor.com

מאי 17, 2025 ראה קוד DFC5
10%
 • 15

קוד קידום מכירות של TripAdvisor: קבל 10% בהזמנה הבאה שלך

ספטמבר 30, 2024 ראה קוד ET10
10%
 • 16

קוד הטבה של Tripadvisor: תוספת 10% הנחה

דצמבר 31, 2024 ראה קוד ET10

איפה אתה יכול למצוא קודי הנחה של Tripadvisor

ובכן, זה נראה פשוט לקבל קופון הנחה של TripAdvisor, למרות שזה לא תמיד כל כך פשוט. למה אנחנו אומרים את זה? כי לא תמיד קודי הנחה של TripAdvisor באתרים כלליים המוקדשים לקודי קידום עובדים, ובמקרה כזה אתה צריך לקבל קודי קידום מכירות של TripAdvisor ממקורות אחרים.

מצא כאן היכן תוכל למצוא קודי קידום מכירות של TripAdvisor

 • הירשם לניוזלטר של TripAdvisor כדי לקבל קודי הנחה בלעדיים.
 • עקוב אחר TripAdvisor בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם כדי להישאר מעודכן במבצעים ובקודי ההנחה האחרונים.
 • בדוק את אתר TripAdvisor באופן קבוע עבור מבצעים מתמשכים או מבצעים מיוחדים.
 • הצטרף לתוכנית הנאמנות של TripAdvisor כדי לקבל גישה להנחות וקודים לחברים בלבד.
 • השתמש באתרי קופונים מקוונים ובמנועי חיפוש כדי למצוא קודי הנחה נוספים עבור TripAdvisor.
 • שקול להזמין דרך אפליקציית TripAdvisor לנייד, מכיוון שלעתים קרובות הם מציעים הנחות וקודים בלעדיים לאפליקציה.
קופון של TripAdvisor

אילו סוגי קודי קידום מכירות מציעה TripAdvisor

בנוסף לקודי ההנחה של TripAdvisor עבור מקומות לינה בבתי מלון, ישנם סוגים נוספים של מבצעי קידום מכירות של TripAdvisor וקופונים להנחה. להלן ריכזנו עבורכם רשימה של הסוגים הנפוצים ביותר של קודי קידום מכירות של TripAdvisor, כדי שתדעו למה לצפות כשתרצו לקבל הנחה בפורטל הנסיעות של TripAdvisor.

כל סוגי קודי הקידום של TripAdvisor

 • קודי הנחה למלונות: TripAdvisor מציעה קופונים למגוון מלונות, ממלונות יוקרה ועד למלונות בתקציב נמוך. קופונים יכולים להציע הנחות של עד 50% הנחה ממחיר החדר.
 • קודי הנחה למסעדות: TripAdvisor מציעה קופונים למגוון מסעדות, ממסעדות משובחות ועד מסעדות מזון מהיר. קופונים יכולים להציע הנחות של עד 50% מחוץ לערך ההזמנה.
 • קודי הנחה לפעילות: TripAdvisor מציעה קופונים למגוון פעילויות, מטיולי יום ועד כרטיסים להופעות. קופונים יכולים להציע הנחות של עד 50% מהעלות של הפעילות.
 • קודי מבצע חינם: אלה מציעים פריטים או שירותים בחינם, כגון לילות חינם במלון או ארוחות חינם במסעדות. לדוגמה, קוד קידום מכירות עבור לילה חינם במלון יציע לינת לילה חינם במלון הנבחר.
קוד הנחה של TripAdvisor

כללים לשימוש בקודי קידום מכירות של TripAdvisor

מכיוון שלקודי ההנחה של TripAdvisor יש הגבלות מסוימות כאשר הם מוצעים, לפעמים הם לא עובדים עבור כל הקטגוריות של פורטל הנסיעות של TripAdvisor או לפעמים ההנחה שונה ממה שהיית מצפה. מסיבה זו יש צורך לקרוא בעיון את התיאור המצורף לקופון TripAdvisor ולפעול לפי כללים מסוימים.

להלן הכללים לשימוש בקופון של TripAdvisor

 • ניתן להשתמש בקופונים של TripAdvisor כדי להפחית את העלות של הזמנת נסיעה ב-TripAdvisor.
 • ניתן למצוא קופונים של TripAdvisor באתר TripAdvisor, באפליקציית TripAdvisor לנייד או באתרי קופונים אחרים.
 • כדי להשתמש בקוד הנחה של TripAdvisor, עליך להזין אותו בשדה קוד ההנחה בעת ביצוע ההזמנה.
 • תוקף הקופון: לקופונים של TripAdvisor יש תוקף מוגבל. ודא שקוד ההנחה שבו אתה משתמש עדיין תקף לפני ביצוע ההזמנה.
 • סוג ההזמנה: קופונים של TripAdvisor מוגבלים לרוב לסוגים מסוימים של הזמנות. ודא שקוד ההנחה שבו אתה משתמש תקף לסוג ההזמנה שברצונך לבצע.
 • ערך קופון: קופונים של TripAdvisor יכולים להציע מגוון הנחות, כולל הנחות במזומן, הנחות באחוזים או הצעות בחינם. ודא שאתה מבין את ערך ההנחה שקוד ההנחה שאתה משתמש מציע.
 • קופונים של TripAdvisor עשויים להיות כפופים להגבלות אחרות, כגון תקופת זמן או מיקום ספציפיים. ודא שאתה מבין את כל ההגבלות של קופון ההנחה שאתה משתמש בו לפני ביצוע ההזמנה.
קוד שובר של TripAdvisor

מבצעים וקופונים נוכחיים של TripAdvisor

רוצה להישאר מעודכן עם קודי ההטבה העדכניים ביותר של TripAdvisor? רוצה לדעת אילו קודי הנחה של TripAdvisor מצאת עדיין תקפים וניתן להשתמש בהם בהצלחה? להלן רשימה של הצעות הקידום וקודי ההנחה העדכניים ביותר של TripAdvisor.

מבצעי קידום מכירות וקודי הנחה אחרונים TripAdvisor

 • 20% הנחה על מלונות נבחרים באירופה.
 • קנו 2 כרטיסים לאטרקציה מקומית וקבלו כרטיס אחד בחינם.
 • תהנו 10% הנחה על סיורים מודרכים באסיה.
 • קבלו קינוח חינם עם כל מנה עיקרית במסעדות המשתתפות.
 • שמור 15% על טיפולי ספא באתרי נופש נבחרים.
 • הזמינו חבילה וקבלו שובר של 100 דולר לנסיעות עתידיות.
 • נצל את א 25% הנחה על הסעות משדה התעופה בצפון אמריקה.
קוד קידום מכירות של TripAdvisor

מסעות פרסום שנתיים המוצעים על ידי TripAdvisor

הנחות של TripAdvisor Black Friday

בין אם אתם מתכננים את החופשה הבאה שלכם ובין אם אתם מחפשים מבצע נהדר על מלונות, טיסות או פעילויות, TripAdvisor מטפל בכם. עם מבצעי Black Friday שלהם, אתה יכול לחסוך הרבה בנסיעות. מאתרי נופש יוקרתיים ועד מקומות לינה זולים, ל-TripAdvisor יש מגוון רחב של אפשרויות שיתאימו לצרכיו של כל מטייל. נצלו את הנחות ה-Black Friday שלהם ותיהנו מחיסכון משמעותי בהזמנת מלונות. בין אם אתם מתכננים חופשה רומנטית או חופשה משפחתית, ב-TripAdvisor יש את המלון המושלם עבורכם במחירים ללא תחרות. בנוסף ללינה מוזלת במלון, TripAdvisor מציעה גם מבצעים מעולים על טיסות ופעילויות. עם רשת השותפים הענפה שלהם, תוכלו למצוא את המחירים הטובים ביותר בטיסות ליעד החלומות שלכם. וברגע שתגיעו, תפיקו את המרב מהטיול שלכם עם פעילויות וסיורים מוזלים. מסיורים לטיולים ועד לפעילויות הרפתקאות, ב-TripAdvisor יש משהו לכולם. אל תפספסו את מבצעי הבלאק פריידי המדהימים של TripAdvisor. התחילו לתכנן את הטיול הבא שלכם עוד היום ונצלו את ההנחות המדהימות על מלונות, טיסות ופעילויות. עם TripAdvisor אתה יכול לטייל בעולם מבלי לבזבז יותר מדי.

הנחות של TripAdvisor Cyber ​​Monday

סייבר מאנדיי מתרחש שוב השנה ו-TripAdvisor מציעה כמה הנחות מדהימות. בין אם אתם מתכננים חופשה או סתם מחפשים חופשת סוף שבוע, זה הזמן המושלם להזמין את הטיול הבא שלכם. עם מבצעי סייבר מאנדיי על מלונות, טיסות וחבילות נופש, אתה יכול לחסוך הרבה בהוצאות הנסיעה. אל תפספסו את ההנחות המדהימות הללו מ-TripAdvisor. התחילו לתכנן את טיול החלומות שלכם עוד היום. בכל מה שנוגע למציאת הדילים הטובים ביותר למלונות, TripAdvisor מבטיח לך. עם הבסיס הנרחב של ביקורות ודירוגים, אתה יכול למצוא בקלות את המלון המושלם שמתאים לתקציב ולהעדפות שלך. ועם הנחות סייבר מאנדיי תוכלו ליהנות מחיסכון גדול עוד יותר על לינה. בין אם אתם מחפשים אתר נופש יוקרתי או לינה וארוחת בוקר נעימה, ב-TripAdvisor יש אפשרויות לכל סוג של מטייל. אבל החיסכון לא עוצר בבתי מלון. TripAdvisor מציעה גם טיסות וחבילות נופש מוזלות במהלך הסייבר מאנדיי. בין אם אתם טסים ברחבי הארץ או בוחנים יעד חדש, תוכלו למצוא דילים מצוינים על טיסות שיתאימו לצרכי הנסיעה שלכם. ועם חבילות נופש, אתה יכול לחסוך אפילו יותר על ידי שילוב טיסות ומקומות לינה. נצל את ההנחות האלה של סייבר מאנדיי והתחיל לתכנן את ההרפתקה הבאה שלך עם TripAdvisor.

הנחות לחג המולד של TripAdvisor

מחפש את המבצעים והמבצעים הטובים ביותר לחג המולד? אל תחפש רחוק יותר מ-TripAdvisor. עם עונת החגים ממש מעבר לפינה, TripAdvisor כאן כדי לעזור לך לתכנן את חופשת חג המולד המושלמת. בין אם אתם חולמים על בקתת הרים נעימה או חופשה בחוף שטוף שמש, TripAdvisor מטפל בכם. מתעריפים מוזלים של מלונות פאבה ועד לחבילות בלעדיות, תמצאו את כל מה שאתם צריכים כדי להפוך את חג המולד הזה למיוחד באמת. אל תפספסו את ההנחות והמבצעים המדהימים הזמינים ב-TripAdvisor בעונת החגים הזו. חווה את הקסם של חג המולד עם הדילים המדהימים של TripAdvisor במלונות ובאתרי נופש מובילים. בין אם אתם מחפשים שהות יוקרתית או אפשרות תקציבית, תמצאו מגוון רחב של מקומות לינה לבחירה. נצלו את התעריפים המיוחדים לחג המולד ותיהנו מהנוחות והנוחות של חדר מאובזר היטב. הזמינו עכשיו והפכו את חג המולד הזה לבלתי נשכח. בנוסף למבצעים מעולים על מלונות, TripAdvisor מציעה גם הנחות נהדרות על טיסות, השכרת רכב וחבילות נופש. נצל את היתרונות של מבצעי חג המולד וחסוך הרבה בהוצאות הנסיעה שלך. בין אם אתם מתכננים חופשה משפחתית או חופשה רומנטית, ב-TripAdvisor יש את הדילים הטובים ביותר שיתאימו לצרכים שלכם. בכמה לחיצות בלבד, תוכל להזמין את כל הטיול ולחסוך זמן וכסף. אל תפספסו את מבצעי חג המולד המדהימים הזמינים ב-TripAdvisor. התחילו לתכנן את חופשת חג המולד החלומית שלכם עוד היום!

הנחות קיץ של TripAdvisor

מתכננים חופשה בקיץ? אל תחפש רחוק יותר מ-TripAdvisor לקבלת המבצעים וההנחות הטובות ביותר בחופשה הבאה שלך. עם מגוון רחב של אפשרויות מאתרי נופש יוקרתיים ועד לינה זולה, ב-TripAdvisor יש משהו לכולם. בין אם אתם מחפשים חופשה על חוף הים או הרפתקה עירונית, TripAdvisor מטפל בכם. נצלו את מבצעי הקיץ שלהם ותיהנו מהנחות בלעדיות על מלונות, טיסות ופעילויות. אל תחמיצו את ההזדמנות שלכם לחסוך הרבה בחופשת הקיץ שלכם. עם TripAdvisor אתה יכול לסמוך על כך שאתה מקבל את המחירים הטובים ביותר ואת האיכות הגבוהה ביותר. הזמינו עכשיו והפכו את חלומות הקיץ שלכם למציאות. אל תחכו, העסקאות האלה לא יימשכו זמן רב. התחל לתכנן את חופשת הקיץ המושלמת שלך עם TripAdvisor עוד היום.

הנחות חורף של TripAdvisor

TripAdvisor מציעה הנחות ומבצעים מרתקים לחורף. בין אם אתם מתכננים טיול סקי או חופשה נעימה בחורף, עכשיו זה הזמן המושלם לנצל את המבצעים המדהימים האלה. החל מתעריפים מוזלים של מלונות ועד לחבילות מיוחדות, יש משהו לכל אחד. אם אתה חולם לעלות על המדרונות, טריפ אדוויזר מספק אותך. עם הנחות החורף שלהם, אתה יכול למצוא דילים נהדרים באתרי סקי ולינה ביעדי חורף פופולריים. לא משנה מה אתה מעדיף, תמצא את המקום המושלם לשהות בו בשבריר מהמחיר. אבל חופשות חורף הן לא רק סקי. TripAdvisor מציעה גם הנחות על צימרים נעימים, מכוני ספא מפוארים וחופשות רומנטיות. בין אם תרצו להירגע ליד האח או לחקור את ארץ הפלאות החורפית, מחכה לכם מבצע מעולה. אל תפספסו את ההנחות והמבצעים המדהימים של החורף מ-TripAdvisor. התחילו לתכנן את חופשת החורף החלומית שלכם עוד היום וחסכו הרבה בחופשה הבאה שלכם. קופון של TripAdvisor

שאלות נפוצות על TripAdvisor

האם TripAdvisor מציע קודי הנחה?

נכון לעכשיו ישנם 4 קודי הנחה ומבצעים שיעבדו עבור TripAdvisor ביוני 2024 והצעות הקופון הטובות ביותר 10% הנחה.

מהם קודי הנחה של TripAdvisor?

קודי הנחה של TripAdvisor הם קודי קידום מכירות שניתן להשתמש בהם כדי להפחית את עלות ההזמנה ב-TripAdvisor. ניתן למצוא קודים אלה באתר TripAdvisor, באפליקציית TripAdvisor לנייד או באתרי קופונים אחרים.

כיצד אוכל למצוא קודי הנחה של TripAdvisor?

בקר באתר TripAdvisor. השתמש באפליקציית TripAdvisor לנייד. בקר באתרי קופונים אחרים.

כיצד אוכל להשתמש בקוד הנחה של TripAdvisor?

כדי להשתמש בקוד הנחה של TripAdvisor, עליך להזין אותו בשדה קוד ההנחה בעת ביצוע ההזמנה. קוד ההנחה יוחל אוטומטית על הערך הכולל של ההזמנה שלך.

אילו סוגי הנחות יכולים להציע קודי הנחה של TripAdvisor?

קודי ההנחה של TripAdvisor יכולים להציע מגוון הנחות, כולל:
 • הנחות במזומן: הנחות אלו מפחיתות ישירות את הערך הכולל של ההזמנה.
 • אחוזי הנחות: הנחות אלו מפחיתות את הערך הכולל של ההזמנה באחוז מסוים.
 • הצעות חינם: הצעות אלה מספקות פריטים או שירותים בחינם, כגון לילות חינם במלון או ארוחות חינם במסעדות.

האם קודי ההנחה של TripAdvisor תקפים לכל ההזמנות?

לא, קודי ההנחה של TripAdvisor אינם תקפים לכל ההזמנות. קודי הנחה מוגבלים לרוב לסוגים מסוימים של הזמנות, כגון הזמנת מלונות, הזמנת מסעדות או הזמנת פעילויות. קודי הנחה עשויים להיות מוגבלים גם לתקופות זמן או למיקומים מסוימים.

מה קורה אם קוד הנחה של TripAdvisor לא עובד?

אם קוד הנחה של TripAdvisor לא עובד, יש כמה דברים שתוכלו לנסות: בדקו שהקוד הוזן נכון. בדוק אם הקוד עדיין תקף. בדוק אם הקוד תקף לסוג ההזמנה שברצונך לבצע.

כיצד להוסיף קוד קידום של Tripadvisor

רוצים לקבל מחיר מצוין על לינה, טיסות, הפלגות או רכבים להשכרה? השתמש ב-TripAdvisor והוסף קופון לפני השלמת ההזמנה כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר האפשרי. כך:

 • 1
  בחר מה אתה רוצה להזמין מ-TripAdvisor, בחר את היעד ואת תאריכי הנסיעה שלך, ולאחר מכן לחץ על כפתור החיפוש.
 • 2
  לחץ על כפתור צפה במבצע בהצעה שאתה רוצה.
 • 3
  בעמוד החדש שמופיע, זה עם האפשרות שבחרתם, חפשו את התיבה עם הטקסט "קוד קידום".
 • 4
  הקלד את הקופון של TripAdvisor ולחץ על הלחצן APPLY כדי לראות את ההנחה.
 • 5
  הזן את הפרטים האישיים שלך ובחר את אמצעי התשלום שלך כדי להשלים את ההזמנה שלך היום עם TripAdvisor.

קודי הנחה ומבצעים עדכניים עבור TripAdvisor

🛍️ קטגוריה מסעות
🔥 סה"כ הצעות 4
🎇️ קודי הנחה 4
📌 מבצעים 0
➡️ הקופון הטוב ביותר 10% הנחה
🆕 הקופון החדש ביותר 10% הנחה
🚚 משלוח חינם לא
🔄 תקופת החזרה ימי 30
⏳ עדכון אחרון 19 יוני 2024

קודי הקופון הטובים ביותר עבור TripAdvisor

קוד TripAdvisor תיאור ההצעה של TripAdvisor פג תוקף
DFC5 קוד קידום של 5% ב-TripAdvisor.com מאי 17, 2025
CNET10 קוד קידום מכירות של TripAdvisor: קבל 10% בהזמנה הבאה שלך ספטמבר 30, 2024
CNETAPP12 הזמן עכשיו חוויות של TripAdvisor דרך האפליקציה לנייד כדי לחסוך 10% עם הקופון הזה 30 בנובמבר 2024
CNET10 קוד הטבה של Tripadvisor: תוספת 10% הנחה דצמבר 31, 2024

קופונים ומבצעים מחנויות דומות ל-TripAdvisor

 • 1

קוד קידום מכירות Budget.com: עד 35% הנחה

18 ביולי 2025 ראה קוד 6102
 • 1

Priceline.com 10% קוד קידום מכירות

18 ביולי 2025 ראה קוד ES10
 • 4

Hotels.com עד 10% קוד קידום מכירות

25 ביולי 2025 ראה קוד TELS
 • 2

קוד קופון ב-VRBO.com: הנחה בסך 50 דולר ל-3 לילות לפחות

23 ביולי 2025 ראה קוד WEEK
 • 2

קוד הטבה של 20 יורו ב- LastMinute.com הזמנת הנסיעה הבאה באפליקציה

25 ביולי 2025 ראה קוד 20UK

תוצאות נוספות מאתרי קופונים דומים

© 2024 oxiDeals. כל המידע המוצג הוא כותרת אינפורמטיבית.