מסננים גנריים

קוד הנחה וקופונים של LOT יוני 2024

LOT.com שמחה להכריז על הצגת קופונים ומבצעים ללקוחות המוערכים שלהם. קופונים ומבצעים אלו נועדו להציע חיסכון ועוד... למידע נוסף
הדירוג שלך: ללא חתימה
דֵרוּג: 4.8 - 1 הַצבָּעָה
 • 14

10% קוד קידום ב-LOT.com

יוני 11, 2025 ראה קוד EK24
 • 33

קוד קופון ב-LOT.com: עד 15% הנחה

מאי 14, 2025 ראה קוד ot15
15%
 • 22

קוד הנחה של LOT Polish Airlines: שמור 15%

אוקטובר 31, 2024 ראה קוד EK15
10%
 • 29

קוד הנחה של LOT.com: שמור 10%

ספטמבר 29, 2024 ראה קוד 2018
20%
 • 35

עד ל 20% הנחה עם קוד ההטבה הזה של LOT.com

ינואר 31, 2025 ראה קוד MO20

איפה אתה יכול למצוא קודי הנחה של LOT.com

קודי הטבה עבור חברת התעופה הפולנית LOT.com זמינים דרך מספר ערוצי תקשורת. ערוצי תקשורת אלו הם: מנוי לניוזלטר, עמוד ראשי של LOT.com, אתרי קוד קידום מכירות, דפי מדיה חברתית של LOT.com וכו'. להלן הכנו רשימה של שיטות בהן ניתן להשיג קודי קידום מכירות והצעות הנחות של LOT.com.

גלה כאן היכן אתה יכול להשיג קודי הנחה של LOT.com

 • בקר באתר הרשמי של LOT.com.
 • חפש את הקטע "מבצעים" או "מבצעים" באתר.
 • בדוק אם יש קמפיינים מתמשכים של קוד הנחה שהוזכרו.
 • הירשם לניוזלטר של LOT.com כדי לקבל עדכונים לגבי כל קודי הנחה זמינים.
 • עקוב אחר LOT.com בפלטפורמות מדיה חברתית כגון פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם.
 • היזהרו מכל הודעות דוא"ל או פרסומות לקידום מ-LOT.com.
 • צור קשר עם שירות הלקוחות של LOT.com לקבלת מידע על כל הצעות קוד הנחה נוכחיות.
 • שקול להירשם לתוכנית הנאמנות של LOT.com לקבלת גישה בלעדית למבצעים מיוחדים וקודי הנחה.
קוד קידום מכירות LOT Polish Airlines

אילו סוגי קודי קידום והצעות הנחה מציעות LOT.com

מלבד ההנחות הקלאסיות שמציעות קוד קידום מכירות של LOT.com או מבצע קידום מכירות של LOT.com, ישנם מספר סוגי הנחות שחברת תעופה זו מציעה. כדי שיהיה קל יותר לגלות מה הם, להלן הכנו עבורך רשימה של כל סוגי מבצעי המבצע וקודי ההנחה של LOT.com.

מצא כאן את כל סוגי קודי ההנחה והמבצעים של LOT.com

 • קודי הנחה: LOT.com איירליינס מציעה קודי הנחה שונים שניתן ליישם במהלך תהליך ההזמנה כדי לקבל אחוז או סכום קבוע מהמחיר הכולל. קודים אלו מופצים בדרך כלל באמצעות מיילים פרסומיים או באתר הרשמי של חברת התעופה.
 • קודים נלווים: LOT.com Airlines מציעה מדי פעם קודים נלווים, המאפשרים ללקוחות להביא מלווה לטיול במחיר מוזל. קודים אלו תקפים בדרך כלל למסלולים ותקופות נסיעה מסוימות וניתן לממש אותם במהלך תהליך ההזמנה.
 • קודי שדרוג: LOT.com Airlines מציעה קודי שדרוג שניתן להשתמש בהם כדי לשדרג לדרגת שירות גבוהה יותר, כגון ממחלקת תיירים למחלקת עסקים. קודים אלה מוצעים לעתים קרובות כחלק ממבצעים מיוחדים או תוכניות נאמנות.
 • קודי חבילה: LOT.com איירליינס מציעה קודי חבילה המספקים הנחות או הטבות נוספות כאשר אתם מזמינים טיסה ומלון או טיסה והשכרת רכב ביחד. ניתן להזין קודים אלו במהלך תהליך ההזמנה כדי לקבל את הצעת החבילה שצוינה.
 • קודי נוסע מתמיד: LOT.com Airlines מתגמלת את הנוסעים המתמידים שלה בקודים מיוחדים שניתן להשתמש בהם כדי לממש טיסות חינם או שדרוגים. קודים אלו מתקבלים בדרך כלל על ידי צבירת מספר מסוים של מיילים או טיסה של מספר מסוים של מקטעים עם חברת התעופה.
 • קודים קבוצתיים: LOT.com Airlines מציעה קודים קבוצתיים ללקוחות הנוסעים בקבוצות בגודל מסוים. קודים אלה מציעים תעריפים מוזלים או הטבות נוספות עבור הזמנות קבוצתיות, כגון אפשרויות תשלום גמישות או תמיכה ייעודית בשירות לקוחות.
 • קודי קידום מכירות: LOT.com Airlines מנפיקה מדי פעם קודי קידום שניתן להשתמש בהם כדי לקבל הנחות או הטבות בלעדיות. קודים אלו מקושרים לרוב לקמפיינים שיווקיים או שותפויות מסוימות ומופצים בדרך כלל בערוצים שונים כגון מדיה חברתית או קמפיינים פרסומיים.
קוד קופון של LOT Polish Airlines

כללים לשימוש בקוד קידום מכירות של LOT.com

קוד קידום מכירות של LOT.com פועל כהלכה רק אם אתה פועל לפי כללי שימוש מסוימים. להלן הכנו רשימה של 8 הכללים לשימוש בקופון LOT.com. יש לציין שאנו ממליצים להשתמש בקוד ההנחה של LOT.com רק לאחר קריאת 8 הכללים הללו.

8 הכללים לשימוש בקוד הנחה של LOT.com

 • ניתן להשתמש בקופון ההנחה רק עבור טיסות המופעלות על ידי LOT.com Airlines.
 • הקופון תקף לשימוש אחד בלבד ואינו ניתן לשילוב עם הנחות או מבצעים אחרים.
 • כדי להשתמש בקופון, הזינו את הקוד הייחודי שסופק במהלך תהליך ההזמנה באתר LOT.com Airlines.
 • הקופון חל על כל מחלקות הנסיעה כולל אקונומי, פרימיום אקונומי, עסקים ומחלקה ראשונה.
 • סכום ההנחה יחול על התעריף הכולל, כולל מיסים ועמלות.
 • הקופון תקף לפרק זמן מוגבל כמפורט בתקנון.
 • בכל מקרה של בעיות או שאלות בנוגע לקופון, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות של LOT.com Airlines לקבלת סיוע.
 • LOT.com Airlines שומרת לעצמה את הזכות לשנות או לבטל את הצעת הקופון בכל עת ללא הודעה מוקדמת.
קוד הנחה של LOT Polish Airlines

מבצעים וקודי הנחה נוכחיים של LOT.com

לפני שאתם מזמינים כרטיס טיסה בחברת LOT.com איירליינס, אנו ממליצים לכם לראות את 10 מבצעי המבצע וקודי ההנחה העדכניים ביותר של LOT.com כדי שתדעו באיזה מבצע לבחור וכך תקבלו את המחיר הטוב ביותר עבור כרטיס הטיסה שברצונכם להזמין נכון עַכשָׁיו.

10 קודי קידום והצעות הנחה החדשים ביותר של LOT.com

 • 50% הנחה על כל הטיסות הבינלאומיות שהוזמנו מראש.
 • מטען נוסף חינם לסטודנטים הנוסעים לאירופה עם תעודת סטודנט תקפה.
 • 20% הנחה על כרטיסים במחלקת עסקים לטיסות בין ניו יורק לוורשה.
 • קנה אחד, קבל הצעה אחת בחינם לטיסות פנים בתוך פולין.
 • 10% הנחה על כל הטיסות לאסיה בהזמנה דרך האפליקציה לנייד של LOT.com Airlines.
 • גישה חופשית לטרקלין העסקים של LOT.com לנוסעי מחלקת עסקים. 15% הנחה על טיסות ליעדים נבחרים באירופה בתקופות נסיעה מחוץ לשיא.
 • אינטרנט אלחוטי חינם בטיסה לכל הנוסעים הנוסעים במחלקת תיירים פרימיום.
 • 25% הנחה על טיסות לוורשה לחברי תוכנית הנאמנות LOT.com Airlines.
 • תעריפים קבוצתיים מיוחדים זמינים עבור הזמנות של 10 נוסעים או יותר.
קוד שובר של LOT Polish Airlines

מסעות פרסום שנתיים של LOT.com

קידום מכירות מוקדם של LOT.com

LOT.com איירליינס שמחה להכריז על השקת קמפיין "קידום מכירות מוקדם". מבצע בלעדי זה מציע ללקוחות את האפשרות להזמין את הטיסות שלהם מראש וליהנות מחסכון משמעותי. על ידי ניצול ההצעה לזמן מוגבל זו, הנוסעים יכולים להבטיח את מושבם בתעריפים מוזלים, מה שמבטיח חווית נסיעה נטולת מתח וחסכונית. עם מגוון רחב של יעדים לבחירה, לקוחות יכולים לחקור ערים פופולריות, להירגע על חופים עוצרי נשימה או לצאת להרפתקאות מרגשות. המטוס המודרני של LOT.com, הידוע בבטיחותם ובנוחותם, יסיע נוסעים ליעדים הרצויים להם בנוחות מירבית. בנוסף, הצוות המסור והמקצועי מתחייב למתן שירות יוצא דופן, להבטיח נסיעה חלקה מתחילתו ועד סופו. אל תחמיצו את ההזדמנות המדהימה הזו לחסוך בטיול הבא שלכם עם LOT.com Airlines. הזמן את הטיסות שלך מוקדם וחוות את העולם עם LOT.com.

מבצעי תעריפים משפחתיים של LOT.com

LOT.com איירליינס מציעה כעת מבצעי תעריפים משפחתיים שנועדו לספק אפשרויות נסיעה חסכוניות למשפחות. תעריפים אלה זמינים לטיסות פנים ובינלאומיות כאחד, ומאפשרים למשפחות לחקור יעדים מגוונים. עם מבצעי תעריפים משפחתיים משפחות יכולות ליהנות ממחירי טיסה מוזלים, מה שהופך את הנסיעה המשותפת למשתלמת יותר. הצעה זו היא חלק מהמחויבות של LOT.com Airlines להפוך את הנסיעות לנגישות עבור משפחות ולהבטיח שהן יכולות ליצור זיכרונות מתמשכים תוך כדי חקר העולם.

מבצעי חג המולד של LOT.com

LOT.com איירליינס שמחה להכריז על מבצעי חג המולד שלנו. מציע מבצעים בלעדיים לטיסות ליעדים שונים בתקופת החגים. נצלו את התעריפים המוזלים ותיהנו מחופשת חג מולד בלתי נשכחת. הזמינו את הכרטיסים שלכם עכשיו ותחוו את השירות והנוחות יוצאי הדופן שבהם LOT.com Airlines ידועה. אל תפספסו את המבצע הזה לזמן מוגבל. בקרו באתר או פנו לשירות הלקוחות שלנו למידע נוסף.

מבצעי חורף של LOT.com

LOT.com איירליינס שמחה להכריז על מבצעי החורף שלה. נצלו את המבצעים המיוחדים ותיהנו מחוויית טיול בלתי נשכחת. הזמינו את הטיסות שלכם עכשיו וקבלו תעריפים מוזלים ליעדים שונים. בין אם אתם מתכננים טיול סקי או מחפשים חופשה חמימה, LOT.com איירליינס מטפלת בכם. רשת המסלולים הענפה מספקת קישורים נוחים ואפשרויות נסיעה גמישות. בנוסף, שירות ברמה עולמית ומטוסים נוחים יהפכו את הטיול שלכם למהנה. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לחקור יעדים חדשים או לבקר אנשים אהובים במהלך עונת החורף. הזמינו כרטיסים עוד היום ותחוו את השירות יוצא הדופן שבו LOT.com Airlines ידועה.

מבצעי קיץ של LOT.com

LOT.com איירליינס שמחה להכריז על מבצעי הקיץ שלנו. כחברת התעופה המובילה באזור, הם מחויבים לספק ללקוחות שירות וערך יוצאי דופן. לזמן מוגבל הם מציעים תעריפים מוזלים בקווים נבחרים, ומאפשרים לך לחקור יעדים חדשים או לבקר את יקיריהם בשבריר מהעלות. בנוסף, הצעות חבילת הקיץ כוללות לינה במלון והשכרת רכב מוזלת, מה שמבטיח חווית נסיעה ללא טרחה ומהנה. אל תפספסו את המבצעים המדהימים האלה, הזמינו את חופשת הקיץ שלכם עם LOT.com איירליינס עוד היום ותחוו את ההבדל של טיסה עם הטובים ביותר.

מבצעים של LOT.com בלאק פריידי וסייבר מאנדיי

LOT.com Airlines מתרגשת להכריז על מבצעים מדהימים של Black Friday ו- Cyber ​​Monday. במהלך אירועים מוגבלים לזמן הזה, הלקוחות יכולים ליהנות מהנחות בלעדיות על טיסות למגוון רחב של יעדים. בין אם אתם מתכננים נסיעת עסקים או חופשה ראויה, עכשיו זה הזמן המושלם להזמין את הטיסה שלכם עם LOT.com Airlines. נצל את היתרונות של מבצעים ללא תחרות וחסוך הרבה בהרפתקת הטיול הבאה שלך. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לחוות שירות ברמה עולמית בשבריר מהמחיר. בקר באתר כדי ללמוד עוד על מבצעי Black Friday ו- Cyber ​​Monday. הזמינו עכשיו והתחילו לספור לאחור את הימים עד לטיול הבלתי נשכח הבא שלכם עם LOT.com Airlines.

מבצעי שנה חדשה של LOT.com

LOT.com Airlines שמחה להכריז על מבצעי השנה החדשה שלנו. כדי לחגוג את השנה החדשה, הם מציעים הנחות בלעדיות על טיסות נבחרות למגוון יעדים. בין אם אתם מתכננים חופשה רומנטית, חופשה משפחתית או נסיעת עסקים, ל-LOT.com איירליינס יש את ההצעה המושלמת עבורכם. נצלו את המבצעים לזמן מוגבל והזמינו את הטיסה הבאה שלכם איתנו. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לחסוך בהוצאות הנסיעה. בקר באתר האינטרנט שלנו או צור קשר עם צוות תמיכת הלקוחות שלנו כדי ללמוד עוד על מבצעי השנה החדשה שלנו ולהזמין את הכרטיסים שלך עוד היום. נוסעים בביטחון ונוחות עם LOT.com Airlines. קוד קידום מכירות LOT Polish Airlines

שאלות נפוצות על LOT

האם LOT מציע קודי הנחה?

נכון לעכשיו ישנם 7 קודי הנחה ומבצעים שיעבדו עבור LOT ביוני 2024 והצעות הקופון הטובות ביותר 20% הנחה.

מהם הקופונים וקודי ההנחה העדכניים ביותר עבור LOT?

מה עלי לעשות אם קוד ההנחה שלי של LOT.com לא עובד?

אם קוד ההנחה שלך לא עובד, אנא ודא שהזנת אותו נכון ושהוא עדיין בתוקף. אם הבעיה נמשכת, צור קשר עם שירות הלקוחות של LOT.com Airlines לקבלת סיוע. ספק להם את הפרטים של קוד ההנחה שלך וכל הודעת שגיאה שהתקבלה לפתרון מהיר.

האם ניתן להשתמש בקודי הנחה של LOT.com להזמנות קבוצתיות?

לקודי הנחה עשויות להיות מגבלות בתחולתם על הזמנות קבוצתיות. מומלץ לעיין בתנאים וההגבלות של כל קוד הנחה כדי לקבוע אם ניתן להשתמש בו עבור הזמנות קבוצתיות.

האם ניתן לשלב קודי הנחה של LOT.com עם מבצעים אחרים?

במקרים מסוימים, ניתן לשלב קודי הנחה עם מבצעים או מבצעים אחרים. עם זאת, הדבר כפוף לתנאים וההגבלות של כל קוד הנחה. מומלץ לעיין בפרטים הספציפיים של קוד ההנחה כדי לקבוע אם ניתן להשתמש בו בשילוב עם מבצעים אחרים.

האם ניתן להשתמש בקודי הנחה של LOT.com לכל טיסה?

לקודי הנחה עשויות להיות הגבלות מסוימות, כגון חלות רק על טיסות, יעדים או תקופות נסיעה מסוימות. חשוב לקרוא בעיון את התנאים וההגבלות הקשורים לכל קוד הנחה כדי להבטיח זכאות.

מהם קודי הנחה של LOT.com?

קודי הנחה הם קודים אלפאנומריים שניתן להשתמש בהם כדי לקבל הנחה על רכישות שבוצעו באתר LOT.com Airlines.

האם קודי הנחה של LOT.com ניתנים להעברה?

קודי הנחה בדרך כלל אינם ניתנים להעברה וניתן להשתמש בהם רק על ידי האדם שאליו הם מונפקים. ניסיון העברה או מכירה של קודי הנחה מנוגד לתנאים וההגבלות שנקבעו על ידי LOT.com Airlines.

כיצד להוסיף הרבה קוד הנחה

אם אתה רוצה להזמין טיסה עם חברת התעופה הפולנית LOT השתמש בקוד הנחה כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר. ניתן להשתמש בקופון LOT רק באתר הרשמי של LOT.com כדלקמן:

 • 1
  בחר את שדה התעופה היציאה והיעד שלך, תאריכי נסיעה ומספר נוסעים. אל תלחץ על כפתור החיפוש!
 • 2
  לחץ על הטקסט "+ יש לי קוד הנחה".
 • 3
  בתיבה שנפתחת כתוב את קוד הקידום LOT.
 • 4
  לחץ על כפתור החיפוש כדי לראות את אפשרויות הטיסה הזמינות שכבר כוללות את ההנחה שמציעה קוד הקידום של LOT.com.
 • 5
  בחר איזו טיסה מתאימה לך והשלם את ההזמנה שלך עוד היום ב-LOT.com.

קודי הנחה ומבצעים עדכניים עבור LOT

🛍️ קטגוריה מסעות
🔥 סה"כ הצעות 7
🎇️ קודי הנחה 7
📌 מבצעים 0
➡️ הקופון הטוב ביותר 20% הנחה
🆕 הקופון החדש ביותר 10% הנחה
🚚 משלוח חינם לא
🔄 תקופת החזרה ימי 30
⏳ עדכון אחרון 19 יוני 2024

קודי הקופון הטובים ביותר עבור LOT

קוד לוט תיאור הצעת מגרש פג תוקף
LOTEK24 10% קוד קידום ב-LOT.com יוני 11, 2025
lot15 קוד קופון ב-LOT.com: עד 15% הנחה מאי 14, 2025
ly2018 קוד הקידום הטוב ביותר של LOT Polish Airlines: תוספת 10% הנחה לטיסות בינלאומיות 31 ביולי 2024
BLACKWEEK15 קוד הנחה של LOT Polish Airlines: שמור 15% אוקטובר 31, 2024

קופונים ומבצעים מחנויות דומות ל-LOT

 • 0

קוד קופון של 8% ב-RentalCars.com

27 ביולי 2025 ראה קוד ELP8
 • 1

קוד קידום מכירות Budget.com: עד 35% הנחה

18 ביולי 2025 ראה קוד 6102
 • 1

Priceline.com 10% קוד קידום מכירות

18 ביולי 2025 ראה קוד ES10
 • 4

Hotels.com עד 10% קוד קידום מכירות

25 ביולי 2025 ראה קוד TELS
 • 2

קוד קופון ב-VRBO.com: הנחה בסך 50 דולר ל-3 לילות לפחות

23 ביולי 2025 ראה קוד WEEK

תוצאות נוספות מאתרי קופונים דומים

קופון Smarty Dns

https://couponmarathon.com/smarty-dns-coupon
a מגרש של מוצרים באיכות גבוהה. כאשר אתם מחפשים קודי קופון smarty dns, מבצעי קופונים פלוס יעזרו לכם לקבל את ההנחות העדכניות והשימושיות ביותר ועסקת משלוח חינם...
© 2024 oxiDeals. כל המידע המוצג הוא כותרת אינפורמטיבית.