מסננים גנריים

קוד הנחה וקופונים של REISS יוני 2024

REISS מציעה מגוון מבצעים וקופונים הנחה לחיסכון. לקוחות יכולים לראות את ההצעות הללו בחלק הייעודי של "סייל" של האתר שבו מגוון רחב של מוצרים... למידע נוסף
הדירוג שלך: ללא חתימה
דֵרוּג: 5 - 1 הַצבָּעָה
10%
 • 1

קוד הטבה של REISS לקונים חדשים: 10% הנחה נוספת

דצמבר 29, 2024 ראה קוד ME10
60%
 • 0

עד ל 60% הנחה עם מבצע קידום מכירות של REISS סוף עונה

15%
 • 2

קוד הטבה של Reiss לקונים חדשים: 15% הנחה

איפה אתה יכול למצוא קודי הנחה של REISS

אתה יכול למצוא בקלות קודי הנחה עבור REISS. REISS מציעה לעתים קרובות קודי קופון באתר האינטרנט שלהם, ובאמצעות ניוזלטר בדוא"ל. בנוסף, תוכלו למצוא גם קודי הנחה ל-REISS באתרי קופונים שונים ובאמצעות פלטפורמות מדיה חברתית.

הדרכים הטובות ביותר לקבל קודי הנחה של REISS

 • כדי לברר על קודי הנחה עבור REISS, אתה יכול לבקר באתר הרשמי שלהם.
 • בדף הבית של REISS, גלול מטה ולחץ על הקישור "עסקאות". זה יעביר אותך לדף שבו תוכל למצוא את המבצעים וההנחות העדכניים ביותר הזמינים.
 • דרך נוספת לגשת לקודי הנחה היא להירשם לניוזלטר של REISS. בהרשמה תקבלו עדכונים שוטפים על כניסות חדשות, מבצעים וקודי הנחה בלעדיים ישירות לתיבת המייל שלכם.
 • בנוסף, תוכלו לעקוב אחר REISS בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר. לעתים קרובות הם מפרסמים על מבצעים מתמשכים ומשתפים קודי הנחה עם העוקבים שלהם.
 • כדאי גם לבדוק אתרי קופונים ופורומים מקוונים שבהם משתמשים משתפים ודנים בקודי הנחה עבור סוחרים שונים, כולל REISS. שימו לב שלקודי הנחה עשויים להיות תנאים והגבלות מסוימים, כגון תאריכי תפוגה או הגבלות על פריטים או אוספים מסוימים.
קוד קידום REISS

אילו סוגי קודי הנחה מציעה REISS

ישנם סוגים אחרים של שוברי פרסום זמינים ב-REISS. בנוסף לקודי ההנחה הרגילים, REISS מציעה גם קודי קידום מכירות המעניקים ללקוחות הצעות בלעדיות. ניתן למצוא קודים אלו באתר או באמצעות מיילים פרסומיים. מומלץ לבדוק באופן קבוע באתר האינטרנט או להירשם לניוזלטר שלהם כדי להישאר מעודכנים בקודי הקופונים והמבצעים העדכניים ביותר.

סוגי קודי הנחה חוקיים של REISS

 • קודי הנחה של REISS: REISS מציעה קודי הנחה שונים שלקוחות יכולים להשתמש בהם כדי לקבל אחוז או סכום קבוע מהרכישה שלהם. קודים אלה מסופקים לרוב באמצעות הודעות דוא"ל לקידום מכירות או באתר REISS.
 • קודי משלוח חינם של REISS: REISS מציעה מדי פעם קודי משלוח חינם, המאפשרים ללקוחות לקבל את ההזמנות שלהם ללא עלות משלוח נוספת.
 • מבצעים עונתיים של REISS: REISS מבצעת לעתים קרובות מבצעים עונתיים, כגון מבצעי חגים או אירועים מיוחדים. מבצעים אלו עשויים לכלול קודי הנחה מסוימים או מחירים מופחתים על פריטים מסוימים.
 • הצעות בלעדיות של REISS: REISS מציעה הצעות בלעדיות ללקוחותיה ולמנויה הנאמנים. הצעות אלו עשויות לכלול הנחות מיוחדות, גישה מוקדמת למכירות או גישה בלעדית למוצרים במהדורה מוגבלת.
 • מבצעי חבילה של REISS: REISS מציעה מדי פעם עסקאות חבילות, שבהן לקוחות יכולים לרכוש מספר פריטים יחד במחיר מוזל. מבצעים אלו הם דרך מצוינת לחסוך כסף תוך הרחבת המלתחה.
 • מבצעי REISS בחנות: REISS מציעה מבצעים גם בחנויות הפיזיות שלה. מבצעים אלו עשויים לכלול הנחות בלעדיות או אירועים מיוחדים מהם יכולים הלקוחות ליהנות בזמן קניות אישיות.
 • מבצעי מדיה חברתית של REISS: REISS משתמשת בפלטפורמות המדיה החברתיות שלה כדי להציע מבצעים לעוקבים שלה. מבצעים אלו יכולים לכלול קודי הנחה, מתנות או גישה בלעדית לקולקציות חדשות.
 • הנחות סטודנטים של REISS: REISS מציעה הנחות לסטודנטים לסטודנטים זכאים. ניתן לגשת להנחות אלו דרך פלטפורמות שונות להנחות סטודנטים או על ידי אימות סטטוס סטודנט באתר REISS.
 • הצעות הרשמה לניוזלטר REISS: על ידי הרשמה לניוזלטר REISS, לקוחות יכולים לקבל הצעות ומבצעים בלעדיים ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלהם. זוהי דרך מצוינת להישאר מעודכן לגבי המכירות הקרובות והשקות מוצרים חדשים.
 • תוכנית השותפים של REISS: ל-REISS יש שותפויות שותפים עם משפיענים ואתרים שונים. באמצעות שותפויות אלה, לקוחות יכולים לגשת לקודי הנחה בלעדיים או למבצעים מיוחדים בעת קניות ב-REISS.
קוד קופון REISS

כללי שימוש בקודי קידום מכירות REISS

ישנם כללים לשימוש בקופון ההנחה של REISS. כללים אלו מוצגים באתר REISS בסעיף "תנאים והגבלות". חשוב לקרוא ולהבין את הכללים הללו בעיון לפני השימוש בקופון כדי להבטיח עמידה בדרישות וכדי למקסם את יתרונות ההנחה.

כל כללי השימוש בקודי קידום מכירות של REISS

 • בדוק תמיד את תאריך התפוגה של הקופון לפני השימוש בו.
 • הקפד לקרוא את התנאים וההגבלות של הקופון כדי להבין את מגבלותיו.
 • השתמש בקופון רק עבור המוצרים או השירותים המצוינים המוזכרים בהצעה.
 • הצג קופון בקופה או הזן קוד קופון במהלך התשלום המקוון.
 • הקופונים אינם ניתנים להעברה ואינם ניתנים לשילוב עם הצעות או מבצעים אחרים.
 • עקוב אחר החיסכון שאתה מבצע באמצעות הקופון כדי לראות את יעילותו.
קוד הנחה של REISS

מבצעים וקופונים של REISS

כרגע יש לנו מבצעים שוטפים וקודי קופון זמינים באתר האינטרנט שלנו עבור REISS. מבצעים אלו מציעים הנחות על מגוון מוצרים כולל ביגוד, אביזרים והנעלה. לקוחות יכולים לנצל את המבצעים הללו על ידי הזנת קודי הקופון שסופקו במהלך תהליך התשלום. האתר שלנו מספק גם מידע מפורט על התנאים וההגבלות של כל מבצע, מה שמבטיח שקיפות ובהירות ללקוחותינו. אנו מעודדים מבקרים לבדוק באופן קבוע באתר האינטרנט שלנו את המבצעים האחרונים וקודי הקופונים כדי להפיק את המרב מחוויית הקנייה שלהם ב-REISS.

כמה מקודי הקידום האחרונים של REISS

 • הירשם לניוזלטר REISS כדי לקבל 10% הנחה על הרכישה הראשונה שלך.
 • נצלו את ההנחות העונתיות של REISS, בהן תוכלו למצוא הנחות של עד 50% מחוץ לפריטים שנבחרו.
 • שימו לב לאירועי הקידום של REISS, כגון Black Friday או Cyber ​​Monday, שבהם תוכלו למצוא הנחות נוספות ומבצעים מיוחדים.
 • הצטרף לתוכנית הנאמנות REISS כדי לצבור נקודות עבור כל רכישה, אותן ניתן לממש להנחות עתידיות.
 • עקוב אחר REISS בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר כדי להישאר מעודכן במבצעים בלעדיים וקודי הנחה.
 • בדוק את מדור חנויות REISS באתר האינטרנט שלהם, שם תוכל למצוא פריטים מוזלים מעונות קודמות.
 • שקול קניות במהלך מבצעי אמצע העונה של REISS, שם תוכל למצוא הנחות על פריטי העונה הנוכחית.
 • REISS מציע 20% הנחה על כל הפריטים למעט פריטי סייל.
 • הצעות "REISSLOVESYOU". 10% הנחה על כל הפריטים למעט מוצרים בקטגוריית "מבצע".
 • "NEW20" - הצעות 20% הנחה על כל הפריטים החדשים.
קוד שובר REISS

מסעות פרסום שנתיים המוצעים על ידי REISS

מבצעי אביב של REISS

REISS שמחה להכריז על מבצעי האביב שלה, ומציעה ללקוחות מגוון אפשרויות לבוש מסוגננות ואיכותיות. המבצעים כוללים הנחות על פריטים נבחרים, המאפשרים ללקוחות לעדכן את המלתחה שלהם במגמות האופנה העדכניות ביותר במחיר משתלם יותר. בנוסף, REISS מציעה משלוח חינם על כל ההזמנות המקוונות, ומספקת נוחות וחיסכון ללקוחות. מבצעי האביב כוללים גם מתנה מיוחדת ברכישה ללקוחות שמוציאים סכום מסוים, ומוסיפים תמריץ נוסף לקנייה ב-REISS. עם מחויבותה לאיכות יוצאת דופן ולסגנון נצחי, REISS מזמינה את הלקוחות לנצל את המבצעים המרגשים הללו ולהעלות את המלתחה האביבית שלהם.

מבצעי קיץ של REISS

REISS מציעה שוב השנה הנחות קיץ לוהטות. הנחות אלו זמינות על מגוון רחב של מוצרים כולל ביגוד, אביזרים והנעלה. הלקוחות יכולים ליהנות מחסכון משמעותי על פריטים מסוגננים ואיכותיים. ההנחה כוללת גם קולקציות גברים ונשים, ומציעה אפשרויות לכולם. עם הנחות אלו, לקוחות יכולים לעדכן את המלתחה שלהם עם פריטים אופנתיים במחירים נוחים יותר. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לקבל כמה מבצעים מעולים ב-REISS.

מבצעי סתיו של REISS

גלה את מבצעי הסתיו האחרונים ב-REISS. חקור מגוון רחב של פריטים מוזלים כולל ביגוד, אביזרים והנעלה. נצל את ההצעות לזמן מוגבל כדי לעדכן את המלתחה שלך עם פריטים מסוגננים ואיכותיים. אל תחמיצו את ההזדמנות לחסוך כסף תוך כדי שדרוג סגנון האופנה שלכם. בקר עכשיו ב-REISS והתחיל לקנות את המבצעים הטובים ביותר של העונה.

מבצעי חורף של REISS

גלה מבצעי חורף מדהימים ב-REISS. האתר שלנו מציע כיום מגוון רחב של הנחות בלעדיות על בגדי חורף ואביזרים. נצל את ההצעות לזמן מוגבל כדי לעדכן את המלתחה שלך עם מגמות האופנה האחרונות. מסוודרים נעימים ועד מעילים מסוגננים, ל-REISS יש את כל מה שאתה צריך כדי להישאר חם ואופנתי בעונת החורף הזו. אל תפספסו את המבצעים המדהימים האלה - בקר עכשיו ב-REISS והתחיל לקנות!

מבצעי חג המולד של REISS

חגגו את עונת החגים עם REISS ונצלו את ההנחות המיוחדות לחג המולד. לזמן מוגבל בלבד, הם מציעים מבצעים בלעדיים על מגוון רחב של ביגוד ואביזרים מסוגננים. בין אם אתם מחפשים את התלבושת המושלמת למפגש חגיגי או מתנה מתחשבת לאדם אהוב, הנחות מיוחדות מקלות מתמיד על קניות איתנו בחג המולד הזה. משמלות אלגנטיות וחליפות מחויטות ועד לסריגים נעימים ואביזרי סטייטמנט, בקולקציית REISS יש משהו לכולם. בגדים המעוצבים במומחיות עשויים מחומרים באיכות גבוהה, המבטיחים סגנון ועמידות כאחד. עם הנחות מיוחדות לחג המולד, תוכלו ליהנות מחיסכון משמעותי תוך התמכרות ליוקרה והתחכום ש-REISS ידועה בהם.

מבצעי REISS Black Friday

כדי לנצל את המבצעים המיוחדים של Black Friday פשוט בקר באתר האינטרנט שלנו או עבור לחנות המקוונת של REISS. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לעדכן את המלתחה שלכם או למצוא את המתנה המושלמת לאותו מישהו מיוחד בחג המולד הזה. קנו בביטחון ב-REISS ותחוו את השמחה של מציאת התלבושת או המתנה המושלמת במחיר מוזל. מהרו כי הנחות חג המולד המיוחדות הללו לא יימשכו לנצח. התחל לקנות עוד היום והפוך את עונת החגים הזו למיוחדת עם REISS.

מבצעי סייבר מאנדיי של REISS

אנו שמחים להודיע ​​לך ש-REISS מציעה מבצעים מרגשים עבור סייבר מאנדיי. אירוע בלעדי זה מאפשר ללקוחות ליהנות מהנחות משמעותיות על מגוון רחב של מוצרים. בין אם אתם מחפשים שמלות אלגנטיות, חליפות מתוחכמות או אביזרים מסוגננים, ל-REISS יש משהו לכל טעם. נצל את ההצעה לזמן מוגבל כדי לעדכן את המלתחה שלך עם פריטים אופנתיים ואיכותיים. אל תפספסו את ההזדמנות לקנות בגדי פרימיום במחירים מוזלים. קנה באינטרנט או בקר בחנות REISS הקרובה אליך כדי להפיק את המרב ממבצעי סייבר מאנדיי אלה.

מבצעי יום האהבה של REISS

ביום האהבה REISS מציעה הנחות מיוחדות כדי לחגוג את האירוע. מבצע לזמן מוגבל זה מאפשר ללקוחות ליהנות מחסכון משמעותי במגוון רחב של מוצרים. בין אם אתם מחפשים תלבושת אלגנטית לארוחת ערב רומנטית או מתנה מתחשבת עבור יקירכם, REISS דאג לכם. נצל את ההזדמנות הזו כדי לפנק את עצמך עם אופנה באיכות גבוהה במחירים נוחים יותר. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו להפיק את המרב מיום האהבה עם REISS.

מבצעי יום האישה ויום הגבר של REISS

REISS מציעה הנחות ביום האישה וביום הגבר. ביום האישה, הלקוחות יכולים ליהנות מהנחות מיוחדות על מגוון רחב של בגדי נשים ואקססוריז. אלה כוללים שמלות, עליוניות, חצאיות ותיקים. ביום הגבר יש הנחות על בגדי גברים כמו חולצות, מכנסיים וז'קטים. הנחות אלו זמינות הן בחנות והן באינטרנט. אל תחמיצו את ההזדמנות לעדכן את המלתחה שלכם בפריטים באיכות גבוהה במחירים מוזלים. קוד קידום מכירות REISS

שאלות נפוצות על REISS

האם REISS מציעה קודי הנחה?

נכון לעכשיו ישנם 3 קודי הנחה ומבצעים שיעבדו עבור REISS ביוני 2024 והצעות הקופון הטובות ביותר 60% הנחה.

מהם הקופונים וקודי ההנחה העדכניים ביותר עבור REISS?

כיצד אוכל למצוא קודי הנחה עבור REISS?

ניתן למצוא קודי הנחה עבור REISS באתר האינטרנט שלהם, דרך הניוזלטר שלהם או על ידי מעקב אחר האתר שלנו.

כמה זמן מחזיקים קודי הנחה ב-REISS?

משך קודי ההנחה ב-REISS יכול להשתנות, לכן חשוב לבדוק את התנאים וההגבלות של כל קוד לתאריך התפוגה.

האם יש הגבלות על השימוש בקודי הנחה ב-REISS?

לקודי הנחה ב-REISS עשויות להיות הגבלות מסוימות, כגון תאריכי תפוגה, דרישות רכישה מינימליות או אי הכללות עבור פריטים מסוימים.

האם אוכל להשתמש בקוד הנחה ב-REISS להזמנות בינלאומיות?

בדרך כלל ניתן להשתמש בקודי הנחה ב-REISS עבור הזמנות בינלאומיות, אך עשויות להיות הגבלות מסוימות או דמי משלוח נוספים.

האם אוכל להשתמש בקוד הנחה של REISS על פריטי הנחה?

ברוב המקרים, ניתן להשתמש בקודי הנחה על פריטי הנחה ב-REISS, אך עשויות להיות חריגות מסוימות. עדיף לבדוק את התנאים וההגבלות של כל קוד עבור מגבלות כלשהן.

האם יש דרכים אחרות לחסוך כסף ב-REISS?

מלבד קודי הנחה, REISS מציעה גם מבצעים ומבצעים באתר האינטרנט שלהם, בהם תוכלו למצוא פריטים מוזלים.

קודי הנחה ומבצעים נוכחיים עבור REISS

🛍️ קטגוריה אופנה יוקרתית
🔥 סה"כ הצעות 3
🎇️ קודי הנחה 2
📌 מבצעים 1
➡️ הקופון הטוב ביותר 15% הנחה
🆕 הקופון החדש ביותר 10% הנחה
🚚 משלוח חינם כן
🔄 תקופת החזרה ימי 30
⏳ עדכון אחרון 19 יוני 2024

קודי הקופון הטובים ביותר עבור REISS

קוד REISS תיאור הצעת REISS פג תוקף
WELCOME10 קוד הטבה של REISS לקונים חדשים: 10% הנחה נוספת דצמבר 29, 2024
N/A עד ל 60% הנחה עם מבצע קידום מכירות של REISS סוף עונה N / A
Via Email קוד הטבה של Reiss לקונים חדשים: 15% הנחה N / A

קופונים והצעות מחנויות דומות ל-REISS

 • 1

MonnierParis.com 20% קוד קופון בכל האתר

אוגוסט ראה קוד SHIV
 • 1

קוד קופון ב-HBX.com: 20% הנחה על פריטים נבחרים

25 ביולי 2025 ראה קוד RA20
 • 3

קח תוספת 10% קוד קופון ב- PaulSmith.com

18 ביולי 2025 ראה קוד ME10
 • 1

Armani.com 10% שובר פרסום בכל החנות

10 ביולי 2025 ראה קוד ve10
 • 4

קוד קידום ב-24S.com: 15% הזמנת הנחה באפליקציה

יוני 27, 2025 ראה קוד 5APP

תוצאות נוספות מאתרי קופונים דומים

אפשרויות תשלום

PAYPAL
העברה בנקאית
כרטיס אשראי
גיפט כארד

אפשרויות משלוח

שליח
DHL / UPS
משלוח רגיל

אפשרויות יצירת קשר

10 boulevard de Grenelle 75015 פריז, צרפת
@24 רשמית
24S_רשמי
24sofficiel
www.24s.com/

24 מבוא

24S היא חנות אופנה מקוונת המוכרת מבחר רחב של ביגוד, הנעלה ואביזרים של למעלה מ-300 מותגי יוקרה מרחבי העולם. מותגי 24S כוללים את סלין, קלואי, לואי ויטון, דיור, פנדי, מקס מארה, ז'אקמוס, לוואי, אלכסנדר מקווין, דולצ'ה גבאנה. 24S מציעה ללקוחותיה מגוון מבצעים והנחות. 24S מציעה גם מספר הטבות לחברי המועדון שלה. חברי המועדון מקבלים משלוח חינם בהזמנות מעל 100 יורו, גישה למבצעים בלעדיים והטבות נוספות. 24S היא אופציה מצוינת למי שמחפש מבחר רחב של אופנה יוקרתית במחירים תחרותיים. החנות מציעה מגוון מבצעים והנחות כדי לסייע ללקוחות לחסוך כסף. הישאר מעודכן עם ניוזלטרים: הירשם לניוזלטרים של 24S.com כדי לקבל עדכונים שוטפים על המבצעים האחרונים, מבצעים בלעדיים וקודי הנחה. היה הראשון לדעת על מכירות ואירועים מיוחדים.

מדיניות משלוחים של 24S

משלוח רגיל הוא חינם בהזמנות מעל כמות מסוימת. עבור הזמנות מתחת לסכום זה, ישנו דמי משלוח קטנים. משלוח רגיל לוקח בדרך כלל 3-5 ימי עבודה. ניתן לקבל משלוח מהיר בעלות נוספת. הזמנות אקספרס מגיעות בדרך כלל תוך 24 שעות. 24S מציעה משלוח ליותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. כדי לראות אם 24S שולחת לארץ שלך, בדוק את אתר האינטרנט של 24S.

מדיניות החזרה של 24S

24S מציעה ללקוחותיה מדיניות החזרה נדיבה המאפשרת להם להחזיר פריטים ללא תשלום תוך 30 יום מהרכישה. מדיניות זו חלה על כל המוצרים, למעט פריטים מסוימים שאינם נכללים במפורש ממדיניות ההחזרות. קופון 24S
© 2024 oxiDeals. כל המידע המוצג הוא כותרת אינפורמטיבית.