מסננים גנריים

קוד הנחה וקופונים של DIOR יוני 2024

ל-DIOR.com יש כיום קופוני הנחה ומבצעים שונים. הצעות אלו נועדו להציע ללקוחות חיסכון בעלויות ברכישות שלהם. כדי לנצל את ההנחות האלו... למידע נוסף
הדירוג שלך: ללא חתימה
דֵרוּג: 5 - 1 הַצבָּעָה
 • 14

מתנה חינם מ-DIOR עם קופון זה

אוקטובר 31, 2024 ראה קוד LUXE
10%
 • 14

DIOR 10% שובר פרסום עבור קונים חדשים

 • 16

מתנה משלימה עם קוד ההטבה הזה של DIOR

פברואר 28, 2025 ראה קוד GE23
 • 13

קוד קידום מכירות של DIOR: קבלו מתנה בכל רכישה

30 בנובמבר 2024 ראה קוד AY24

איפה אתה יכול למצוא קודי הנחה של DIOR

יש כמה טריקים לברר על קודי הנחה של DIOR. דרך אחת היא להירשם לניוזלטר של DIOR מכיוון שלעתים קרובות הם שולחים קודי הנחה בלעדיים למנויים שלהם. בנוסף, תוכלו לעקוב אחר חיבורי המדיה החברתית של DIOR כיוון שלעתים הם מכריזים שם על קודי הנחה. אפשרות נוספת היא לבקר באתרי קופונים או במנועי חיפוש, שם תוכלו למצוא רשימה של קודי הנחה זמינים של DIOR. חשוב לציין שלקודים אלו עשויים להיות תאריכי תפוגה או תנאים והגבלות ספציפיים ולכן מומלץ לקרוא לפני השימוש בהם.

מצא כאן היכן אתה יכול למצוא קודי קידום מכירות של DIOR

 • בקר באתר הרשמי של DIOR. האתר הרשמי של DIOR מציע לרוב קודי הנחה ללקוחות חדשים וקיימים. בדרך כלל ניתן למצוא את הקודים הללו בקטע "הצעות" או "מבצעים".
 • עקוב אחר חשבונות המדיה החברתית של DIOR. DIOR פעילה במספר פלטפורמות מדיה חברתית, כולל פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם. פלטפורמות אלה משמשות לעתים קרובות כדי להכריז על קודי הנחה ומבצעים מיוחדים אחרים.
 • הירשם לניוזלטר של DIOR. DIOR שולחת באופן קבוע ניוזלטרים עם מידע על מוצרים חדשים, מבצעים ומבצעים. ניוזלטרים אלו הם דרך מצוינת להישאר מעודכן בקודי ההנחה העדכניים ביותר.
 • בקר באתרי הקופונים וההנחות. ישנם אתרים רבים שאוספים קודי הנחה למגוון חנויות, כולל DIOR. אתרים אלו הם דרך קלה למצוא קודי הנחה שתקפים כרגע.
 • הירשם לתוכנית הנאמנות של DIOR. תוכנית הנאמנות DIOR מציעה ללקוחות מגוון הטבות, כולל קודי הנחה בלעדיים.
 • השתתף בתחרויות ובהגרלות. DIOR מריץ תחרויות והגרלות המציעות פרסים, כולל קודי הנחה.
 • צור קשר עם שירות הלקוחות של DIOR. שירות הלקוחות של DIOR יכול להיות מקור מידע לגבי קודי הנחה זמינים.
קוד קידום של DIOR

אילו סוגי קודי קידום מכירות מציעה החנות המקוונת הרשמית של DIOR

המותג DIOR מציע מספר סוגי קודי הנחה. ניתן למצוא קודים אלו באתר הרשמי של המותג וכן בפלטפורמות קופונים מקוונות אחרות. קודי הנחה מסוימים עשויים להציע אחוזי הנחה על מוצרי DIOR, בעוד שאחרים עשויים להציע משלוח חינם או מתנות ברכישת מוצרים ספציפיים. מומלץ לבדוק את אתר DIOR באופן קבוע כדי להתעדכן בקודי ההנחה העדכניים ביותר הזמינים.

להלן כמה קודי קידום המוצעים על ידי DIOR.com

 • אחוזי הנחות: קודים אלו מציעים הנחה של אחוז מסוים ממחיר ההזמנה הכולל. לדוגמה, קוד הנחה של 10% יקטין את מחיר ההזמנה הכולל ב 10%.
 • הנחות קבועות: קודים אלו מציעים הנחה קבועה ממחיר ההזמנה הכולל. לדוגמה, קוד הנחה של $50 יקטין את מחיר ההזמנה הכולל ב-$50.
 • קוד פרומו של DIOR למשלוח חינם: קודים אלו מציעים משלוח חינם בהזמנות מעל ערך מסוים. לדוגמה, קוד משלוח חינם עבור הזמנות מעל $250 יכסה את עלות המשלוח עבור כל הזמנה מעל $250.
 • מתנה חינם: קודים אלה מציעים מתנה בחינם בשווי מסוים עבור הזמנות מעל ערך מסוים. לדוגמה, קוד למתנה חינם בסך $100 יעניק לך מתנה של $100 בכל הזמנה מעל $250.
 • הנחה לקטגוריות מוצרים מסוימות: קודים אלו מציעים אחוז הנחה מסוים או הנחה קבועה לקטגוריות מוצרים מסוימות, כגון ניחוחות, מוצרי טיפוח או מוצרי איפור.
 • הנחה למוצרים מסוימים: קודים אלו מציעים אחוז הנחה מסוים או הנחה קבועה למוצרים מסוימים, כמו ניחוח מסוים, מוצר טיפוח מסוים או מוצר איפור מסוים.
 • הנחה ללקוחות חדשים: קודים אלו מציעים הנחה של אחוז מסוים או הנחה קבועה ללקוחות חדשים.
 • הנחת נאמנות: קודים אלו מציעים הנחה של אחוז מסוים או הנחה קבועה ללקוחות נאמנים.
 • הנחה לאירועים מיוחדים: קודים אלו מציעים אחוזי הנחה או הנחה קבועה לאירועים מיוחדים כמו בלאק פריידי או יום האהבה.
קוד קופון של DIOR

כללי שימוש בקודי קידום מכירות של DIOR

הכללים להחלת קוד קידום מכירות מקוון משתנים בהתאם למבצע הספציפי. ככלל, הלקוחות נדרשים להזין את הקוד במהלך תהליך התשלום באתר החנות המקוונת. לקוד עשויים להיות קריטריוני זכאות מסוימים, כגון סכום רכישה מינימלי או מוצרים מסוימים שזכאים להנחה. בנוסף, לקודים מסוימים עשויים להיות תאריכי תפוגה או הגבלות על מספר הפעמים שניתן להשתמש בהם. חשוב שהלקוחות יקראו ויבינו היטב את התנאים וההגבלות של כל קוד קידום מכירות כדי להבטיח שהם עומדים בדרישות ומקבלים את ההנחה הרצויה.

כל כללי השימוש בקודי קידום מכירות של DIOR

 • בדוק אם קוד הקופון תקף. לכל קוד קופון יש תקופת תוקף והוא תקף למוצרים או קטגוריות מוצרים מסוימות.
 • הזן את קוד הקופון הנכון. קודי קופון הם תלויי רישיות.
 • הזן את קוד הקופון בשדה המתאים. בדרך כלל שדה קוד הקופון ממוקם בתחתית עגלת הקניות.
 • לחץ על "החל". לאחר שהזנת את קוד הקופון שלך, לחץ על "החל" כדי להחיל את ההנחה.
 • בדקו שההנחה מומשה. לאחר שלחצתם על "החל" ההנחה אמורה להופיע בסך ההזמנה.
 • לא ניתן להשתמש ביותר מקוד קופון אחד בו-זמנית. אם תנסה להשתמש במספר קודי קופון בבת אחת, קוד הקופון הגבוה ביותר יוחל באופן אוטומטי.
 • אם קוד הקופון לא עובד, בדקו את תאריך התפוגה, את הרישום הנכון והאם הוא תקף למוצרים שאתם רוצים לקנות.
 • אם בדקתם את כל הדברים הללו וקוד הקופון עדיין לא עובד, תוכלו לפנות לשירות הלקוחות של DIOR לסיוע.
קוד הנחה של DIOR

מבצעי DIOR וקודי הנחה

ישנם מבצעים וקודי קופונים זמינים כעת ב-DIOR.com. מבצעים אלה עשויים לכלול הנחות, מתנות חינם ברכישה או מבצעים מיוחדים. כדי ללמוד עוד על מבצעים ספציפיים וקודי קופונים, אני ממליץ לבקר באתר הרשמי של DIOR.com ולנווט אל קטע המבצעים או ההצעות. שם תמצא מידע מפורט על מבצעים נוכחיים וכל קודי קופון תואמים שתצטרך כדי לממש את המבצע.

להלן הצעות הקידום וקודי ההנחה הטובים ביותר של DIOR

 • 20% הנחה על כל הניחוחות של DIOR.
 • משלוח חינם בהזמנות מעל 100 דולר.
 • קנה שפתון אחד של DIOR, קנה את השני ב- 50% הנחה.
 • מתנה בלעדית ברכישת סט טיפוח DIOR.
 • הצעת DIOR לזמן מוגבל: 30% הנחה על תיקי DIOR נבחרים.
 • תיק איפור DIOR חינם בקנייה של כל קרן DIOR.
 • הנחה מיוחדת ללקוחות חדשים - 15% הנחה בהזמנה ראשונה.
 • קנה כל מסקרה של DIOR, קבל מופע מיני DIOR חינם Maximizer 3D.
 • חברי תוכנית הנאמנות של DIOR מקבלים נקודות כפולות על כל הרכישות.
 • השתמש בקוד "DIOR20" כדי לקבל 20% כבוי משקפי שמש של DIOR.
קוד שובר של DIOR

מסעות פרסום שנתיים המוצעים על ידי DIOR

מבצעי אביב של DIOR

גלה את מבצעי האביב האחרונים של המותג הנודע DIOR. עם מוניטין של מצוינות DIOR מציעה מגוון רחב של הצעות אטרקטיביות לשיפור המלתחה האביבית שלך. החל ממחירים מוזלים על פריטים נבחרים ועד למתנות בלעדיות ברכישה, מבצעים אלו אסור לפספס. התענגו על האלגנטיות הנצחית והאומנות המעולה ש-DIOR ידועה בה תוך ניצול ההצעות לזמן מוגבל. עדכן את הסגנון שלך לעונה עם הצעות יוצאות דופן של DIOR. אל תחכו, נצלו את ההזדמנות כדי להעלות את הסגנון שלכם.

מבצעי יום האהבה של DIOR

ל-DIOR יש הנחות מקוונות ליום האהבה. הם מציעים מגוון מחירים מוזלים על פריטים נבחרים מהקולקציה שלהם. כדי לגשת להנחות אלה, אתה יכול לבקר באתר הרשמי של DIOR ולעיין במדור ההנחות ליום האהבה. שם תמצאו מגוון מוצרים הכוללים ביגוד, אביזרים וניחוחות שהוזלו לרגל האירוע. מומלץ לבדוק את האתר באופן שוטף לעדכונים ולנצל את המבצעים הללו בזמן שהם זמינים.

מבצעי יום האישה של DIOR

חוגגים את יום האישה הבינלאומי עם המבצעים המקוונים הבלעדיים של DIOR לנשים. חקור מגוון רחב של מוצרים שעוצבו במיוחד לאירוע, כולל טיפוח עור, איפור וניחוחות. פנקו את עצמכם או הפתיעו אישה מיוחדת בחייכם עם מוצרי DIOR יוקרתיים, הידועים באיכות ובאלגנטיות המעולה שלהם. נצלו את ההצעות לזמן מוגבל והפכו את היום לבלתי נשכח באמת. בקר באתר הרשמי של DIOR כדי לגלוש ולקנות הצעות בלעדיות אלה. הראה את הערכתך לנשים על ידי הענקת מוצרי DIOR הטובים ביותר הזמינים באינטרנט. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לחגוג בסטייל.

מבצעי DIOR ליום הגבר

DIOR מציעה מבצעים מיוחדים ליום הגבר בחנות המקוונת. נצלו את ההצעות לזמן מוגבל כדי לחגוג ולפנק את הגברים בחייכם. עיין באתר האינטרנט שלהם כדי לחקור מגוון רחב של מוצרים כולל ניחוחות, טיפוח עור ואביזרים. העניקו ליקירכם מתנות יוקרתיות המשדרות אלגנטיות וסטייל. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לגרום לגברים בחייכם להרגיש מוערכים ומיוחדים. בקר ב-DIOR באינטרנט היום וגלה את המתנה המושלמת ליום הגבר.

מבצעי חג הפסחא של DIOR

DIOR מציעה כעת הנחות לחג הפסחא. הנחות אלו זמינות לזמן מוגבל בלבד. לקוחות יכולים לחסוך עד 50% על פריטים נבחרים מקולקציית DIOR. המבצע כולל מגוון רחב של מוצרים לרבות ביגוד, אקססוריז ומוצרי טיפוח. כדי לנצל את ההנחות הללו, לקוחות יכולים לבקר באתר DIOR או לבקר בחנות DIOR בקרבתם. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לחסוך במוצרי DIOR איכותיים. קנו עכשיו ותיהנו מהנחות לחג הפסחא ב-DIOR.

מבצעי קיץ של DIOR

DIOR מציעה מבצעים שונים בעונת הקיץ. הם מציעים א 20% הנחה על משקפי שמש נבחרים של DIOR. מבצעים אלו זמינים הן בחנות והן באינטרנט. בקר באתר DIOR או בחנות DIOR הקרובה אליך למידע נוסף.

מבצעי חורף של DIOR

DIOR מציעה הנחות משמעותיות בעונת החורף. לקוחות יכולים ליהנות מהנחות של עד 50% הנחה על פריטים נבחרים, כולל בגדים, אביזרים וניחוחות. ההנחה כוללת קולקציות גברים ונשים כאחד, עם מגוון רחב של סגנונות ומידות זמינות. בנוסף, DIOR מציעה משלוח חינם בהזמנות מקוונות, מה שהופך את הקנייה נוחה ללקוחות מהנוחות של ביתם. אל תפספסו את מבצעי החורף הבלעדיים הללו מ-DIOR.com בקר באתר האינטרנט שלהם או בחנות הקרובה שלך כדי לנצל את החיסכון המדהים האלה.

מבצעי DIOR Black Friday

ל-DIOR יש הנחות בלאק פריידי. יום זה הוא אירוע קניות פופולרי שמתקיים לאחר חג ההודיה בארצות הברית. קמעונאים רבים, כולל DIOR, מציעים מבצעים והנחות מיוחדות במהלך תקופה זו. זו הזדמנות מצוינת לרכוש מוצרי DIOR במחירים מוזלים. כדי לנצל את ההנחות הללו, אתה יכול לבקר באתר DIOR או לבדוק את חנות DIOR המקומית שלך לקבלת מידע נוסף. קנייה מהנה!

מבצעי DIOR Cyber ​​Monday

מבצע DIOR Cyber ​​Monday מציע הנחות משמעותיות על מגוון רחב של מוצרים. אירוע שנתי זה מציע הזדמנות לקנות פריטי DIOR במחירים מוזלים. לקוחות יכולים לצפות למצוא הנחות על קטגוריות שונות כולל בגדים, אביזרים ומוצרי יופי. מומלץ לבקר באתר הרשמי של DIOR או בקמעונאים מורשים כדי לנצל את ההצעות לזמן מוגבל. אל תחמיצו את ההזדמנות שלכם לחסוך בפריטי יוקרה של DIOR במהלך הסייבר מאנדיי. התחל לגלוש ולקנות עכשיו כדי להבטיח את העסקאות הטובות ביותר.

מבצעי חג המולד של DIOR

גלה הצעות בלעדיות לחג המולד הזמינות ב-DIOR.com. טבלו את עצמכם בעולם היוקרה עם קולקציות חגים במהדורות מוגבלות הכוללות ניחוחות מעולים, פריטי אופנה אלגנטיים ואביזרים מתוחכמים. פנקו את עצמכם עם מוצרי DIOR האיקוניים, הידועים באיכות ובאומנות יוצאי דופן שלהם. נצלו את היתרונות של מבצעים והנחות מיוחדים, כדי להבטיח שתמצאו את המתנה המושלמת עבור יקיריכם או פנקו את עצמכם במשהו יוצא דופן. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לחוות את התגלמות האלגנטיות והסגנון. בקר עכשיו ב-DIOR.com והפוך את חג המולד הזה לבלתי נשכח באמת! קוד קידום מכירות של DIOR

שאלות נפוצות על DIOR

האם DIOR מציעה קודי הנחה?

נכון לעכשיו ישנם 4 קודי הנחה ומבצעים שיעבדו עבור DIOR ביוני 2024 והצעות הקופון הטובות ביותר 10% הנחה.

מהם הקופונים וקודי ההנחה העדכניים ביותר עבור DIOR?

מהו קוד הנחה של DIOR?

קוד הנחה של DIOR הוא קוד אלפאנומרי שניתן להשתמש בו כדי לקבל הנחה במחיר בעת רכישת מוצרים מ-DIOR.com. קודי הנחה עשויים להיות מוצעים על ידי DIOR על בסיס קבוע או עשויים להיות זמינים באירועים מיוחדים כגון בלאק פריידי או יום האהבה.

האם כל קודי ההנחה של DIOR תקפים?

לא כל קודי ההנחה תקפים לכל המוצרים. קודים מסוימים עשויים להיות תקפים רק עבור קטגוריות מוצרים מסוימות, כגון ניחוחות, מוצרי טיפוח או מוצרי איפור.

האם יש מועדים לקודי הנחה של DIOR?

כן, לרוב קודי ההנחה של DIOR יש מועדים. חשוב לבדוק את תאריך התפוגה של הקוד לפני השימוש בו.

האם אני יכול להשתמש ביותר מקוד הנחה אחד של DIOR בו-זמנית?

בדרך כלל לא ניתן להשתמש ביותר מקוד הנחה אחד בו-זמנית. אם תנסה להשתמש במספר קודים, קוד ההנחה הגבוה ביותר יוחל באופן אוטומטי.

האם אוכל להשתמש בקוד הנחה של DIOR אם אני קונה מוצרי DIOR באינטרנט?

כן, אתה יכול להשתמש בקוד הנחה של DIOR אם אתה קונה מוצרי DIOR באינטרנט. קודי הנחה של DIOR תקפים בדרך כלל גם לרכישות מקוונות וגם בחנות.

מה קורה אם קוד ההנחה של DIOR לא עובד?

אם קוד ההנחה שלך DIOR לא עובד, יש כמה דברים שאתה יכול לנסות: בדוק שהקוד הוזן נכון. ודא שהקוד לא פג. בדקו שהקוד תקף למוצרים שאתם רוצים לקנות. אם ניסית את כל הדברים הללו וקוד ההנחה עדיין לא עובד, תוכל לפנות לשירות הלקוחות של DIOR לסיוע.

קודי הנחה ומבצעים עדכניים עבור DIOR

🛍️ קטגוריה אופנה יוקרתית
🔥 סה"כ הצעות 4
🎇️ קודי הנחה 4
📌 מבצעים 0
➡️ הקופון הטוב ביותר 10% הנחה
🆕 הקופון החדש ביותר 10% הנחה
🚚 משלוח חינם כן
🔄 תקופת החזרה ימי 30
⏳ עדכון אחרון 19 יוני 2024

קודי הקופון הטובים ביותר עבור DIOR

קוד DIOR תיאור הצעת DIOR פג תוקף
FIRSTDELUXE מתנה חינם מ-DIOR עם קופון זה אוקטובר 31, 2024
Via Email DIOR 10% שובר פרסום עבור קונים חדשים N / A
SAUVAGE23 מתנה משלימה עם קוד ההטבה הזה של DIOR פברואר 28, 2025
VDAY24 קוד קידום מכירות של DIOR: קבלו מתנה בכל רכישה 30 בנובמבר 2024

קופונים ומבצעים מחנויות דומות ל-DIOR

 • 1

MonnierParis.com 20% קוד קופון בכל האתר

אוגוסט ראה קוד SHIV
 • 1

קוד קופון ב-HBX.com: 20% הנחה על פריטים נבחרים

25 ביולי 2025 ראה קוד RA20
 • 3

קח תוספת 10% קוד קופון ב- PaulSmith.com

18 ביולי 2025 ראה קוד ME10
 • 1

Armani.com 10% שובר פרסום בכל החנות

10 ביולי 2025 ראה קוד ve10
 • 4

קוד קידום ב-24S.com: 15% הזמנת הנחה באפליקציה

יוני 27, 2025 ראה קוד 5APP

תוצאות נוספות מאתרי קופונים דומים

אפשרויות תשלום

PAYPAL
העברה בנקאית
כרטיס אשראי
גיפט כארד

אפשרויות משלוח

שליח
DHL / UPS
משלוח רגיל

אפשרויות יצירת קשר

10 boulevard de Grenelle 75015 פריז, צרפת
@24 רשמית
24S_רשמי
24sofficiel
www.24s.com/

24 מבוא

24S היא חנות אופנה מקוונת המוכרת מבחר רחב של ביגוד, הנעלה ואביזרים של למעלה מ-300 מותגי יוקרה מרחבי העולם. מותגי 24S כוללים את סלין, קלואי, לואי ויטון, דיור, פנדי, מקס מארה, ז'אקמוס, לוואי, אלכסנדר מקווין, דולצ'ה גבאנה. 24S מציעה ללקוחותיה מגוון מבצעים והנחות. 24S מציעה גם מספר הטבות לחברי המועדון שלה. חברי המועדון מקבלים משלוח חינם בהזמנות מעל 100 יורו, גישה למבצעים בלעדיים והטבות נוספות. 24S היא אופציה מצוינת למי שמחפש מבחר רחב של אופנה יוקרתית במחירים תחרותיים. החנות מציעה מגוון מבצעים והנחות כדי לסייע ללקוחות לחסוך כסף. הישאר מעודכן עם ניוזלטרים: הירשם לניוזלטרים של 24S.com כדי לקבל עדכונים שוטפים על המבצעים האחרונים, מבצעים בלעדיים וקודי הנחה. היה הראשון לדעת על מכירות ואירועים מיוחדים.

מדיניות משלוחים של 24S

משלוח רגיל הוא חינם בהזמנות מעל כמות מסוימת. עבור הזמנות מתחת לסכום זה, ישנו דמי משלוח קטנים. משלוח רגיל לוקח בדרך כלל 3-5 ימי עבודה. ניתן לקבל משלוח מהיר בעלות נוספת. הזמנות אקספרס מגיעות בדרך כלל תוך 24 שעות. 24S מציעה משלוח ליותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. כדי לראות אם 24S שולחת לארץ שלך, בדוק את אתר האינטרנט של 24S.

מדיניות החזרה של 24S

24S מציעה ללקוחותיה מדיניות החזרה נדיבה המאפשרת להם להחזיר פריטים ללא תשלום תוך 30 יום מהרכישה. מדיניות זו חלה על כל המוצרים, למעט פריטים מסוימים שאינם נכללים במפורש ממדיניות ההחזרות. קופון 24S
© 2024 oxiDeals. כל המידע המוצג הוא כותרת אינפורמטיבית.